MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Pall 15418103

nr 1541 8103

Pall

1960-tal, Teak / lädersits. Etikett: "Glas Mäster", Längd: 45 cm. Djup: 35 cm, höjd: 40 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 22 maj 2023
kl 18:25:25